HAKKIMIZDA

Tosbiq Karavan|Çekme Karavan > Hakkımızda
Çekme Karavan modelleri, evinizin rahatlığını dünyanın neresinde olursanız olun yaşamanız için tasarlanmıştır.

TOSBİQ KARAVAN LTD. ŞTİ.

TOSBİQ; 2010 yılında Sakarya'nın Erenler ilçesinde kurulan Adalı Çelik firmasının güvencesi ve tecrübesiyle "Kendi Dünyasını Yanında Taşımak İsteyenlere" ithafen kurulmuştur. 4500 m2 kapalı alanda üretim tesisine sahiptir.

Adalı Çelik markasının tecrübeleri Tosbiq Karavan'ın daha iyi, daha konforlu ve daha güvenilir taşıtlarının oluşturulmasına yol göstermektedir.

Modern teknolojinin yükselişini kendine ilke edinen Tosbiq çekme karavan markası, deneyimli kadrosu ve malzeme kalitesiyle birlikte sürekli gelişmenin ışığı altında değerli müşterilerinin güven ve takdiri ile sunduğu hizmet kalitesini her gün daha da yükseltmektedir. Tosbiq Karavanın amacı; bu çizgiyi koruyarak, daha kaliteli hizmet sunmak ve hedefler doğrultusunda ilerleyebilmektir.

Tosbiq karavanları planlı veya plansız tüm seyahatlerinizde yanınızda olmak için tasarlanmıştır. Özgür yaşam kültürünün en önemli parçası olan Karavanlarımız sakin, izole ve bireysel tatil planlarınız için size özeldir.

KENDİ DÜNYASINI YANINDA TAŞIMAK İSTEYENLERE...

Tosbiq Karavanları; yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modüllerinin bulunduğu karavan modellerini üretmektedir. Hafifliği ve kompakt yapısı ile hiçbir sürüş zorluğu yaşamadan kullanabileceğiniz gibi, kendisinden ayrılabilen ayrı bir araç sayesinde ise size tatillerinizde daha fazla hareket imkânı sağlar.

Yılların tecrübesiyle ortaya çıkan tüm karavan modelleri, evinizin rahatlığını dünyanın neresinde olursanız olun yaşamanız için tasarlanmıştır.